Okamžité doručení každý všední den. Kvalitní značky na jednom místě.

Maska Taboom Dona

Neohodnoceno

TABOOM Dona Mask je koncipována pro plný zážitek z tmy a přináší vzrušující a erotické okamžiky se svým partnerem. Pusťte uzdu své fantazii, buďte kreativní a experimentujte s nekonečnými možnostmi, abyste dosáhli nových senzacionálních vrcholů pomocí luxusní MASKY DONA.

standardní cena: 455 Kč –23 % 349 Kč
Maska Taboom Dona
Neohodnoceno
17308 BLACK 01
Akce Tip
455 Kč –23 %
Dárek k nákupu
Diskrétní balení
Okamžíté doručení
Značky

Detailní popis produktu

Velikost masky: 26 cm

Pásek kolem hlavy: 20 cm

Materiál: umělá kůže

Doplňkové parametry

Kategorie: Erotické pomůcky pro ženy
Hmotnost: 0.5 kg

TABOOM Dona je špičková bondage značka, která slaví estetiku a rozkoš spojenou s touto formou erotického umění. Inspirující se samotnou Donatellou, tato kolekce překračuje hranice módy a fetiše, přinášející světu nejnovější trendy ve stylu a designu. Každý kousek z této exkluzivní kolekce je zkonstruován s cílem spojit smyslnost a eleganci, vytvářející zároveň nádherně provokativní vzhled.

Pro erotické oděvy se používá vysoce kvalitní pozlacený kov a měkká veganská kůže, aby zajišťovaly pohodlí a luxusní pocit na pokožce. Všechny produkty jsou navrženy s ohledem na posílení vašeho smyslného prožitku a přinášejí vám maximální rozkoš. S TABOOM Dona můžete uskutečnit své nejdivočejší fantazie a odhalit svou vášnivou stránku.