Okamžité doručení každý všední den. Kvalitní značky na jednom místě.

Pouta na zápěstí a obojek kolem krku

Neohodnoceno

Vstupte do světa neuvěřitelných možností s naším párem produktů: TABOOM D-RING COLLAR DELUXE & WRIST CUFFS! Obojek nabízí stylový doplněk i nástroj pro vzrušující zážitky - stačí přiložit kolem krku a ponořit se do světa erotiky. S našimi manžetami na zápěstí můžete intenzivně prozkoumávat erotické potěšení. Kvalitní materiály zaručují nezapomenutelné chvíle plné vášně a naplnění tajných touh.

Barva: Červená

standardní cena: 1 290 Kč –31 % 890 Kč
Pouta na zápěstí a obojek kolem krku
Neohodnoceno
17154 RED 01
1 290 Kč –31 %
Dárek k nákupu
Diskrétní balení
Okamžíté doručení
Značky

Detailní popis produktu

Materiál: Umělá kůže | Kov bez niklu

Doplňkové parametry

Kategorie: Erotické pomůcky pro páry
Hmotnost: 0.5 kg

TABOOM Dona je špičková bondage značka, která slaví estetiku a rozkoš spojenou s touto formou erotického umění. Inspirující se samotnou Donatellou, tato kolekce překračuje hranice módy a fetiše, přinášející světu nejnovější trendy ve stylu a designu. Každý kousek z této exkluzivní kolekce je zkonstruován s cílem spojit smyslnost a eleganci, vytvářející zároveň nádherně provokativní vzhled.

Pro erotické oděvy se používá vysoce kvalitní pozlacený kov a měkká veganská kůže, aby zajišťovaly pohodlí a luxusní pocit na pokožce. Všechny produkty jsou navrženy s ohledem na posílení vašeho smyslného prožitku a přinášejí vám maximální rozkoš. S TABOOM Dona můžete uskutečnit své nejdivočejší fantazie a odhalit svou vášnivou stránku.