Okamžité doručení každý všední den. Kvalitní značky na jednom místě.

Pouta na zápěstí

Neohodnoceno

Vysoce kvalitní nastavitelná pouta na zápěstí TABOOM jsou praktické a pevné. Užijte si skvělé svazování nebo si je můžete obléknout jako sexy doplněk. Tato pevná a bezpečná pouta jsou potaženy luxusním sametem, aby se předešlo podráždění pokožky, což je činí pohodlnými k nošení. Tato pouta na zápěstí jsou z veganské kůže.

standardní cena: 790 Kč –12 % 690 Kč
Pouta na zápěstí
Neohodnoceno
17100 BLACK 01
790 Kč –12 %
Dárek k nákupu
Diskrétní balení
Okamžíté doručení
Značky

Detailní popis produktu

Celková délka: 32 cm
Průměr: 7 cm
Materiál: Vegan PU kůže | Polyester | Kov bez niklu

Doplňkové parametry

Kategorie: Erotické pomůcky pro páry
Hmotnost: 0.5 kg

TABOOM Dona je špičková bondage značka, která slaví estetiku a rozkoš spojenou s touto formou erotického umění. Inspirující se samotnou Donatellou, tato kolekce překračuje hranice módy a fetiše, přinášející světu nejnovější trendy ve stylu a designu. Každý kousek z této exkluzivní kolekce je zkonstruován s cílem spojit smyslnost a eleganci, vytvářející zároveň nádherně provokativní vzhled.

Pro erotické oděvy se používá vysoce kvalitní pozlacený kov a měkká veganská kůže, aby zajišťovaly pohodlí a luxusní pocit na pokožce. Všechny produkty jsou navrženy s ohledem na posílení vašeho smyslného prožitku a přinášejí vám maximální rozkoš. S TABOOM Dona můžete uskutečnit své nejdivočejší fantazie a odhalit svou vášnivou stránku.