Okamžité doručení každý všední den. Kvalitní značky na jednom místě.

Tanga Valerie

Neohodnoceno

Přiživte svou vnitřní svůdnici s těmito tangy. Tento svůdný a odvážný kousek je navržen k překvapení a potěšení vašeho partnera. S roztomilým vyšitým motýlím detailem vpředu přináší dotek hravosti vašim intimním chvílím. Minimální otvor vzadu zdůrazňuje vaše křivky a zanechává málo prostoru pro představivost. 

Varianta:
standardní cena: 290 Kč –34 % 190 Kč
Tanga Valerie
Neohodnoceno
76030 BLACK 01
Akce Tip
290 Kč –34 %
Dárek k nákupu
Diskrétní balení
Okamžíté doručení
Značky

Detailní popis produktu

Instrukce pro praní a péči: Prát při teplotě nižší než 40°C | Nepoužívat bělidlo | Nesušit v sušičce | Nepřehlazovat | Nepoužívat chemické čištění

Materiál: 95% nylon | 5% Elastan

Daring Intimates je pro ženy, které se chtějí cítit sexy 24 hodin denně, i když zbytek světa netuší, jaké spodní prádlo nosí pod svým každodenním oblečením. Neobléká se pro nic a pro nikoho. Pouze z jediného důvodu, že chce oslavovat život, své tělo a svou ženskost. Daring Intimates je ódou na ni samotnou. Díky použití vysoce kvalitních látek, jako je měkká tkanina a jemná krajka, se Daring Intimates stará o to, aby každá žena vyrazila do světa beze strachu a cítila se jako silná a sebevědomá žena, kterou je. Stvořeno pro ženy, které jsou připraveny vyměnit intimní a silné okamžiky dne za odvážnější a svůdnější okamžiky noci.